GELİN BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN.

HAKKIMIZDA

DAHA İYİ BİR YAŞAM İÇİN!

AVEND

Ankara’nın lüks konut markası.

Biz kimiz .

Avend kelimesi Osmanlıca’da zirve, yüksek mertebe anlamına gelmektedir. Avend; isminden aldığı güçle hep zirveyi hedefleyen, insanların ihtiyaçlarına daha iyi olanaklarla cevap vermeyi misyon edinen bir amaçla yola çıkıldı.

AVEND markası, RAST Grup bünyesinde, yenilikçi ve yüksek standartlardaki hizmet kalitesi ile yaşam değeri yüksek projeleri hayata geçirerek; insanların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, mümkün olanın en iyisini üreterek, daha iyi bir yaşam için çalışır.

Biz neler yaparız .

Avend markası Çayyolu’ndan sonra Beytepe’de; Beytepe’nin kendine has kimliğini bozmadan, nefes alan bir proje üretmek için; dört tarafı yeşille çevrili bir avluda; villa yaşamını aratmayacak bahçe katlarından, kulelerdeki teras kullanımlı dairelere kadar her aileye ve her zevke hitap eden, insanı merkeze alan ve insana öncelik tanıyan felsefe ile Rast Grup tarafından tasarlandı.

İnsanı doğa ile bütünleştiren projenin en can alıcı noktası ise; şehir karmaşası ile ev hayatını birbirinden ayırmasıdır. Kalabalık, gürültülü şehir hayatının yaşattığı tüm tempoyu  şehirde bırakıp; evlerine dönmek ve huzuru yaşamak isteyenler için doğal ve nitelikli mekanlar oluşturuldu. Avend Beytepe, ailelerin maksimum güvenliğini sağlamakla beraber komşuluk ilişkilerinin artmasını ve çocuklarının gönül rahatlığıyla site içerisinde bulunan aktivite alanlarında, doğanın içinde büyümesini amaçlamaktır.

Gelişen teknolojileri göz önünde tuttuğumuz, insanı merkeze koyduğumuz ve yine insanın ihtiyaçlarını karşılayacak projelerimiz, her defasında bizi bir üst seviyeye taşımaktadır.

Faruk KOCA

Rast Grup Yönetim Kurulu Başkanı

SATIŞ EKİBİMİZ

Satış Müdürü

Şafak

WhatsApp      Email

Satış Danışmanı

Müge

WhatsApp      Email

Satış Danışmanı

Ferhat

WhatsApp      Email

Satış Danışmanı

Selen

WhatsApp      Email

Satış Asistanı

Nihan

WhatsApp      Email